Velkoobjemové kontejnery

Hledáte dodavatele velkoobjemových kontejnerů? Vsaďte na jistotu a 100% garanci spokojenosti a nechte si vyrobit kontejner od firmy Pavel Kozák.

Velkoobjemové, ocelové kontejnery vyrábíme přesně podle požadavků klienta. Vozy typu Avia, Man a Iveco známe do nejmenších detailů a díky tomu konstruujeme funkční kontejnery, splňující veškeré bezpečnostní normy. To samé, samozřejmě platí i pro ostatní typy aut.

Velikost a typ kontejneru přizpůsobíme vašim potřebám. Nejste si jisti, jak velký kontejner potřebujete? S výběrem vhodného řešení vám pomůžeme.

Přepravní kontejnery za skvělé ceny​

Kvalitu nevyvažujeme zlatem. Právě naopak. Ceny držíme tak nízko, aby pořízení kontejneru vaše podnikání nesrazilo, ale naopak, podpořilo na maximum. Cenu odvíjíme od velikosti a druhu přepravního kontejneru, včetně požadovaného materiálu. Výrobní plechy používáme vždy s atestem a snadným dohledáním původu.

Stavební kontejnery a kontejnery na odpad

Zakázková výroba znamená nejen originální produkt, ale i individuální termín výroby. Vše záleží pouze na naší společné domluvě. Samozřejmostí našich služeb je i následné dodání výrobku přímo k vašim rukám.​

V naší nabídce kontejnerů můžete očekávat:

  • kontejnery Avia – nejčastěji využívané jako stavební kontejnery pro odvoz suti
  • kontejnery Abroll  - všestranné kontejnery určené pro odvoz odpadu či šrotu
  • kontejnery Multicar – využívané nejběžněji v městských komunálních službách

Kontejnery dodáváme v barvě RAL.

Zavolejte nám a na nejvýhodnějším řešení pro vaše potřeby se jistě domluvíme.