Velkoobjemové kontejnery

Hledáte dodavatele velkoobjemových kontejnerů? Vsaďte na jistotu a 100% garanci spokojenosti a nechte si vyrobit kontejner od firmy Pavel Kozák.

Velkoobjemové, ocelové kontejnery vyrábíme přesně podle požadavků klienta. Vozy typu Avia, Man a Iveco známe do nejmenších detailů a díky tomu konstruujeme funkční kontejnery, splňující veškeré bezpečnostní normy. To samé, samozřejmě platí i pro ostatní typy aut.

Velikost a typ kontejneru přizpůsobíme vašim potřebám. Nejste si jisti, jak velký kontejner potřebujete? S výběrem vhodného řešení vám pomůžeme.

Přepravní kontejnery za skvělé cenyPřepravní kontejnery Pavel Kozák

Kvalitu nevyvažujeme zlatem. Právě naopak. Ceny držíme tak nízko, aby pořízení kontejneru vaše podnikání nesrazilo, ale naopak, podpořilo na maximum. Cenu odvíjíme od velikosti a druhu přepravního kontejneru, včetně požadovaného materiálu. Výrobní plechy používáme vždy s atestem a snadným dohledáním původu.

Stavební kontejnery a kontejnery na odpad

Zakázková výroba znamená nejen originální produkt, ale i individuální termín výroby. Vše záleží pouze na naší společné domluvě. Samozřejmostí našich služeb je i následné dodání výrobku přímo k vašim rukám.Skladové kontejnery Pavel Kozák

V naší nabídce kontejnerů můžete očekávat:

  • kontejnery Avia – nejčastěji využívané jako stavební kontejnery pro odvoz suti
  • kontejnery Abroll  - všestranné kontejnery určené pro odvoz odpadu či šrotu
  • kontejnery Multicar – využívané nejběžněji v městských komunálních službách

Kontejnery dodáváme v barvě RAL.

Zavolejte nám a na nejvýhodnějším řešení pro vaše potřeby se jistě domluvíme.